Opinie

Co mówią Uczestnicy Akademii?

Poznaj opinie osób, które wzięły udział w Akademii Ustawień Systemowych. Jeśli chcesz aby Twoja opinia się tu znalazła – prześlij mi ją!

Z całego serca polecam Akademię Ustawień Systemowych prowadzoną przez Anię Wolff. Nie byłam do końca pewna czy to jest dla mnie ... teraz już wiem że to była bardzo dobra decyzja. Decyzja która powoli zmienia moje podejście do życia, motywuje do działania Ania w profesjonalny sposób przekazuje wiedzę, jednocześnie wprowadza bardzo przyjacielską atmosferę na zajęciach. Polecam zajęcia online i również zajęcia stacjonarne
Justyna Węgrzyn
Jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia nad Akademia Ustawień Systemowych to tą szczerze polecam Ukończyłam u Anny poziom dla zaawansowanych i moje doświadczenia są bardzo pozytywne. Był to czas pełen indywidualnych i grupowych procesów, przeżytych emocji, a przede wszystkim poznania siebie i własnych dynamik. Udział w Akademii pomógł mi zobaczyć kierunek mojej drogi, która mogę iść z lekkością. Dziękuje Anna i dziękuje Akademio Z miłością
Mariola Kołtek
Ani empatia, czucie, wiedza, indywidualne podejście oraz serdeczność sprawiły, ze z każdymi następnymi zajęciami byłam coraz bardziej wdzięczna, ze pojawiła się na mojej ścieżce życia
Agnieszka Partyka
Z całego serca polecam Akademię Ustawień Systemowych – Anna Wolff. Warsztaty są prowadzone wyjątkowo merytorycznie w bardzo ciekawy, klarowny i przystępny sposób. Oprócz wyczerpującej dany temat teorii, jest dużo praktyki, dzięki czemu można doświadczyć pracy z polem i rozwijać umiejętności w tym obszarze. Ania dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z radością i pasją, jest wspaniałą mentorką, którą cechuje profesjonalizm, wyrozumiałość, cierpliwość i empatia. Atmosfera na warsztatach jest bardzo przyjazna, Ania dba o to aby każdy czuł się komfortowo, doskonale prowadzi nas na każdym etapie, odpowiada na każde pytanie i zawsze można liczyć na jej wsparcie. Bardzo dużym atutem uczestnictwa w Akademii jest również praca ze sobą i widoczne efekty jakie przynosi, ponieważ oprócz zdobywania wiedzy i praktyki dotyczącej ustawień doświadczamy własnych procesów rozwojowych i wewnętrznych wglądów. Jako uczestniczka Akademii czuję ogromną radość i wdzięczność, że mogę uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Anię. To przepiękna i głęboka podróż
Monika Skonieczna
Akademia to miejsce pełne życzliwości i pozytywnej energii. Ania jest cudnym człowiekiem, który podchodzi do każdego z delikatnością i ogromną kulturą. Zajęcia prowadzi bardzo profesjonalnie na co składa się wiedza i lata praktyki. Atmosfera ŵ Akademii jest zawsze pozytywna i każdy jest jednakowo ważny bez względu na poziom zaawansowania. Bardzo dziękuję , że mogę się uczyć i odkrywać siebie coraz bardziej w takim miejscu :)))))))
Agnieszka Pikulska
Szczerze z Serca polecam Akademię Ustawień u Ani Wolff! Kurs ustawień był dla mnie najwspanialszą przygodą w całej mojej edukacji, nie spotkałam jeszcze tak fantastycznej, ciepłej i otwartej mentorki. Wiedza merytoryczna oraz praktyka na najwyższym poziomie, przekazana w sposób bardzo lekki i klarowny. Ze strony Ani zawsze można liczyć na wsparcie merytoryczne oraz superwizję swojej pracy po zakończonej akademii. Dziękuję za to doświadczenie
Karolina Rzepecka
Zdecydowanie polecam Akademie która prowadzi Ania. Jest to osoba z ogromem wiedzy, spokojem oraz pewnością co do prowadzenia warsztatów. Osoby które chcą zagłębić się w swoje traumy rodowe, energie która niesie się po rodzie. Znaleźć rozwiązanie oraz puścić co nie służy poprzez zauważenie oraz uznanie rodu. Polecam z całego serca
Karina Kamela
Bardzo polecam ustawienia systemowe u Ani. Prowadzi je z lekkością i otwartością na to co przychodzi, a dzięki ukształtowanemu wieloletniemu doświadczeniu z łatwością odczytuje potrzebne informacje Pola i nie daje się zwieść dezinformacji. Pięknie prowadzi uczestników podczas warsztatów i bardzo bezpiecznie zamyka procesy. Polecam!
Kamila Zagórska
Akademia Ustawień Systemowych u Anny Wolff to szkoła, która daje solidne podstawy do pracy indywidualnej i grupowej. Ponadto procesy przez które przechodzą uczestnicy szkoły są wielopoziomowe, gdyż Pani Ania ma wiedzę z różnych dziedzin i chętnie się nią dzieli. Polecam!
Ewa Godula
Miałam ogromne szczęście i zaszczyt, że na mojej drodze pojawiła się Anna Wolff. Oprócz ogromu wiedzy i doświadczenia Ania emanuje wewnętrznym ciepłem, jest pełna serdeczności i życzliwości do innych. Jest pełna akceptacji, zrozumienia, wrażliwości i empatii a jej wewnętrzne ciepło sprawia, że najtrudniejszy temat do przepracowania nabiera lekkości. Ania jest niezwykle utalentowaną osobą o licznych darach i zdolnościach. Pomaga zmienić ludzkie życia a jej wewnętrzne światło, sprawia świat jest piękniejszy. Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że spotkałam tak wspaniałą mentorkę i nauczycielkę. Z czystym sercem mogę polecić zarówno jej sesje indywidualne jak i pracę warsztatową. Udział w Akademii Ustawień Systemowych był dla mnie niezapomnianym, transformującym przeżyciem. Aniu dziękuje Ci z całego serca, że jesteś.
Aga Starczewska
Anie poznałam rok temu kiedy przyszła pandemia, nie mogłam oderwać się od jej live`ów, tak pięknie mówiła o ustawieniach Hellingera. Sesję i ustawienia na zoomie poprowadziły mnie do Akademii Ustawień u Ani, to był przełom w moim życiu. Poznałam wspaniałe osoby, które jak magnes przyciąga Ania. Udoskonaliłam się w pracy z ustawieniami, które są obecne w moim życiu i otwierają mi drogę do osobistego szczęścia i rozwoju. Nie krocze już sama tylko z grupą przyjaciół i zawsze dostępną mentorką. Dziękuję Ci Aniu za wspaniały czas.
Żaneta Rygielska
Po kursie Psychobiologii miałam wciąż wiele pytań. Szukałam odpowiedzi na kanałach YT. Moją uwagę przykuła Anna Wolff. Jej merytoryczne wypowiedzi w tematach, którymi byłam zainteresowana, wciągnęły mnie bez reszty. Podjęłam zaoferowane akademickie wyzwanie. Poszłam za głosem serca, a w zamian otrzymałam wiedzę i praktykę. Zakochałam się w ustawieniach i z przyjemnością się w nich realizuję. Była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Aniu jesteś wspaniałym nauczycielem. Pełna pasji i zaangażowania. Dziękuję Ci za najlepsze lekcje w moim dotychczasowym życiu.
Aneta Lenginowicz
Jego marzeniem jest by w przyszłości pomagać ludziom dążyć z pokorą i zrozumieniem do prawdy o sobie i innych, sprawiać by szli w życiu za swoim sercem i kierowali się wewnętrznym kompasem. Kiedy poczułem, że utknąłem w życiu, że choćbym chciał pójść do przodu a nie potrafię zrobić nawet małego kroku w celu swojej wewnętrznej wolności, trafiłem do Ani Wolff na sesje. Po ustawieniu i rozmowie poczułem mega ulgę i że to właśnie z Nią i metodą ustawień systemowych, mogę zobaczyć więcej... to co trzyma mnie w moim pójściu do przodu. Po paru warsztatach zdecydowałem się na zrobienie kursu u Ani. To tu bardziej zrozumiałem jak dynamiki każdego z nas, ograniczają widzenie sytuacji i człowieka z którym wchodzimy w jakąkolwiek interakcję. Kurs pozwala zobaczyć jak pewne nasze schematy i „programy „ nie pozwalają nam na życie w pełni i harmonię z naszym wnętrzem. Daje możliwość patrzenia i rozumienia innych zupełnie z innej płaszczyzny jednocześnie stając za sobą kiedy trzeba. Pozwala spotkać się ze sobą samym zwiększając czucie i uważność na siebie samego. Polecam tym którzy z pokorą nie boją się dążyć do prawdy o sobie i swoich bliskich. Spróbuj bo warto- dla siebie i innych.
Patryk Ogonek
Akademia ustawień to podróż w głąb siebie, swojego rodu a czasem też w inne wcielenia. Podróż, która uzdrawia, porządkuje i przede wszystkim ułatwia życie. Wiedza, którą zdobywa się podczas tej podróży jest fascynująca, porządkuje nasze myślenie i przywraca zaburzone porządki miłości w rodzie. Podróż z Anią jest czymś co odmieniło moje życie i cieszę się, że to Ania jest moja nauczycielką, autorytetem i, że to z Anią przeszłam duży kawałek swojej drogi... Dziękuję Aniu z całego serca za wszystko
Renata Sienkiewicz-Kierklo
Ania to Anioł, który stanął na mojej drodze. Długo poszukiwałam mentora, który wskaże mi dalszą drogę i to się spełniło, za co jestem niesamowicie wdzięczna. Praca z Anią otworzyła moje oczy na inny, lepszy świat. W tym krótkim czasie uwolniłam ogrom emocji i przekonań, które blokowały mnie przed pójściem naprzód. Rozpoznałam wiele schematów, które mną prowadzą, co pomogło mi osiągnąć większy spokój i satysfakcje w życiu. Przy tym Ania nauczyła mnie, że będąc istotą świetlistą, można również być przyziemną osobą z wielkim poczuciem humoru Wiedza, jaką posiada i przekazuję Ania, jest bezcenna! Jej sposób bycia jest inspirujący, a wibracje, jakimi emanuje, są podnoszące na duchu. Z pewnością mogę potwierdzić, że zawdzięczam Ani odkrycie mojego nowego "JA". Dzięki Ustawieniom Systemowym weszłam na wyższy poziom świadomości i jestem gotowa na dalszą drogę w życiu
Albana Dumani
Akademia Ustawień to bardzo ważne doświadczenie w moim życiu. Jestem wdzięczna Aniu, że mogę się od Ciebie uczyć. Ogrom informacji, poszerzania horyzontów w trakcie zajęć sprawiały, że nie mogłam się doczekać kolejnych odkryć. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Cię na swojej drodze. Dziękuję za Twoje doświadczenie i wiedzę, którą się z nami dzielisz.
Beata Barczyńska

Wypowiedzi uczestników w ankiecie oceniającej kursy

„Ćwiczenia w parach i ciepłe pełne szacunku podejście prowadzącej do uczniów”

„Dużo praktyki i możliwość brania udziału w ustawieniach”

„Różnorodność, każde zajęcia były inne”

„Ustawienia prowadzącej”

„Miła atmosfera w trakcie zajęć, profesjonalizm Ani, możliwość brania udziału w ustawieniach grupowych jako reprezentant”

„Uczestniczyłam w kursie on-line i dla mnie bardzo dużym plusem są warsztaty. To się wzajemnie uzupełnia. Na samym kursie przyswoiłam wiedzę merytoryczną i pracowałam nad sobą. Warsztaty to praktyka”

„Wiedza teoretyczna przekazywana w bardzo czytelny sposób poparta w praktyce w wykonywanych przez prowadzącego ustawieniach”

„Ilość wiedzy merytorycznej”

„Głębokość pracy. Czytelny, jasny komunikat. Wyjątkowa atmosfera”

„Ćwiczenia, sposób przekazywania wiedzy oraz stanowczość i granice stawiane przez Anię – dzięki temu wiele się nauczyłam”

„Praktyczna wiedza prowadzącego i dzielenie się doświadczeniem”

„Dobra energia Ani, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, cytowanie Hellingera, nawiązywanie do własnego doświadczenia”

„Odpowiedzi na pytania, przykładowe ustawienia, dostępność do warsztatów

możliwość udziału we wszystkich warsztatach online i stacjonarnych, dzięki temu częste i głębokie obcowanie z Polem. Dało mi to dużo zaufania i pogłębiło odczuwanie”

„Dużo ćwiczeń i pracy własnej oraz wiedzą psychoterapeutyczna”

„Prowadząca 💗 udział w warsztatach, co pozwalało na obserwację zarówno online jak i na żywo 👍 rodzinna atmosfera, czułość i zrozumienie dla Wszystkich Uczestników 🙏

„Osobowość prowadzącej, struktura i że akademia jest ONLINE”

„Przekazana wiedza, wspaniała atmosfera”

„Przekazanie dużo merytorycznej i psychologicznej wiedzy oraz możliwość uczestnictwa w każdych dostępnych warsztatach w ramach kursu co było doskonała możliwością obserwacji dynamiki ustawień i bardzo cenne wglądy w siebie”

„Dobra, życzliwa atmosfera. Ogrom przekazywanej wiedzy”

„Praktyka, teoria, doświadczenie i otwartość prowadzącej. Możliwość brania udziału w dodatkowych ustawieniach”

„Przepiękne ustawienia”

„Teoria, ustawienia i wyjaśnienia do nich”

„Dobrze dobrany zakres merytoryczny sprawdzany praktycznie w przechodzeniu do wyższych poziomów wiedzy”

„Przykłady z życia wzięte, którymi dzieliła się Ania”

„Głębokość procesów. Swobodna atmosfera. Wiedza i doświadczenie prowadzącej”

„Ćwiczenia praktyczne, przykłady, możliwość uczestniczenia w ustawieniach i komentarze prowadzącej”

„Wsparcie prowadzącej. Otwarty umysł Ani, jej serdeczność I wiara w to ze my także możemy prowadzić ustawienia. Życzliwość 💜 Piękne medytacje z mega muzyka w tyle :)”

„Wszystko było na cudownie wysokim poziomie. Twoja opieka oraz wsparcie, na które ZAWSZE można było liczyć – to było wspaniałe i bezcenne 💜. Bardzo doceniam”

„Część praktyczna i wskazówki z praktyki własnej od prowadzącej”

„Wiedza psychoterapeutyczna prowadzącej”

„Ćwiczenia grupowe bardzo dużo dawały, pomagały zintegrować grupę i oswoić się z ustawieniami. To że była przestrzeń na pytania, dużo ustawień i przykładów dotyczących klientów. Każda osoba w akademii mogła przepracować najważniejsze dla siebie tematy – NIEOCENIONE !!!”

„Możliwość uczestniczenia w każdych warsztatach online organizowanych poza kursem”

„Przekazywana wiedza, możliwość zbierania doświadczenia w bezpiecznej przestrzeni”

„Autentyczność z jaką kurs był prowadzony”

„Celująco”

„Profesjonalna”

„Ciepła i profesjonalna”

„Ania – właściwa osoba na właściwym miejscu. Ogrom wiedzy, doświadczenia. Bardzo szanuję u Ani stanowczość, jasność w przekazie informacji”

„Przyjazna, rozumiejąca, empatyczna, bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, realizująca program, kompetentna, potrafiąca dotrzeć do każdej osoby, mająca ogromną wiedzę i doświadczenie, zarządzająca grupą będąca prawdziwym liderem. Bardzo dobry Nauczyciel”

„Super!”

„Brakuje skali. Precyzyjność, pełen profesjonalizm, szeroka wiedza. Wszystko to ubrane w niezwykłą, miękkość, delikatność i kobiecość”

„Wzorowo”

„Bardzo dobrze”

„Ania zawsze pozytywna kobieta 🙂 nawet gdy byłam zmęczona po całym tygodniu, wystarczyło ze sie zmotywowałam do „odpalenia” niedzielnych zajęć i po 10 minutach towarzyszyło mi poczucie wdzięczności ze tam byłam. Ania daje poczucie bycia w odpowiednim miejscu”

„Bardzo proludzka i empatyczna, wzór mentora :)”

„Bardzo pozytywnie”

„Bardzo dobra. opieka cały czas”

„Profesjonalna czuła wrażliwa inspirująca i motywująca. Zawsze dla nas dostępna💐

„Prawdziwa Wiedźma z wiedzą i oczami na dusze człowieka ❤️

„Oceniam bardzo dobrze i podziwiam za umiejętność prowadzenia grupy oraz ogrom wiedzy teoretycznej jak i praktycznej”

„Pełen profesjonalizm. Ania jest szczera i autentyczna. Prowadzi procesy z wielką życzliwością i zrozumieniem. Przekazuje wiedzę w sposób jasny i klarowny”

„Akademia jest miejscem dla każdej osoby pragnącej zrozumieć przebudzenie i nową rzeczywistość w której znalazła się osoba przebudzona. Ta rzeczywistość wcale nie jest łatwa. Przewodnik którym jest Anna Wolff pomaga odnaleźć ścieżki ale niczego nie narzuca, podpowiada i daje przestrzeń by można w tym wszystkim się odnaleźć w swoim tempie. Jej opieka jest wzruszająca, a kompetencja zwala z nóg dlatego dobrze, że na ustawieniach się siedzi 😀

„Ania profesjonalnie prowadzi szkolenia teoretyczne oraz praktyczne, każda osoba jest zaopiekowania na każdym etapie”

„Ania zasila człowieka swoja energia i wiedzą. Jest przeciwieństwem osób niezadowolonych I wiecznie krytykujących. Czułam się bardzo bezpiecznie podczas zajęć. Ania nie generuje nierównowagi pomiędzy sobą a uczestnikami 🙂 Kurs online jest ogromna szansa na rozwój dla osób mieszkających za granica Dziękuje Aniu ❤❤❤

„Pięknie dziękuję za wspaniałą przygodę. Wdzięczność”

„Wielka wdzięczność za Ciebie 💚

„Z mojego punktu widzenia ważne jest aby mieć zaufanie do osoby, która nas uczy. Ja takie zaufanie mam. Zostało ono zbudowane przez Anię. Wierzę, ze wszystko to co się zadziało podczas kursu miało się zadziać i nawet jak chwilami było trudno, to takie to miało być”

„Z pokorą i szacunkiem idę dalej po wiedzę pod twoimi skrzydłami, wspaniale, że masz więcej nam do zaoferowania. Cudownie, że mogę brać udział w innych wydarzeniach i pogłębiać wiedzę”

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną poprzez zakładkę kontakt.
Z chęcią udzielę odpowiedzi na Twoje pytania!