1. Przelew bankowy – Wpłata bezpośrednio przelewem na konto bankowe przed odbiorem towaru. Numer konta do dokonywania wpłat: 14 1140 2004 0000 3802 8020 4201
  2. Karta płatnicza, przelew internetowy – wpłata poprzez system płatności PayU – szybki przelew, płatność kartą kredytową. Wygodna i natychmiastowa forma płatności, bez dodatkowych opłat. Po wybraniu tej metody płatności, klient jest automatycznie przekierowywany na stronę banku.
  3. Dane kart kredytowych są w serwisie bezpieczne – użyte są tylko do obsługi danej transakcji, a połączenie przy płatności jest szyfrowane.
  4. W trosce o bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w systemie płatności PayU obsługa sklepu może poprosić o weryfikację zamówienia opłaconego przez PayU – telefonicznie lub mailowo (poprzez adres e-mail klienta, podany w serwisie PayU)
  5. Dostarczanie produktów:
  6. Za pośrednictwem Serwisu Użytkownicy mają możliwość dokonania zakupu produktów w postaci plików komputerowych zawierających nagrania wideo lub inne pliki oraz bilety na wydarzenia.
  7. W przypadku dóbr w postaci plików komputerowych produkty te zostaną udostępnione Użytkownikowi niezwłocznie po dokonaniu płatności w Serwisie, lub dostarczone za pomocą poczty elektronicznej nie później niż w terminie 48 godzin od dokonania zakupu.
  8. W przypadku dóbr w postaci biletu na wydarzenia biletem jest e-mail potwierdzający dokonanie zakupu dostarczony do kupującego nie później niż w terminie 48 godzin od dokonania zakupu.