Wykładowcy

Wykładowcy

Anna Wolff

Terapeuta i Mentor Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera, Psychotraumatolog. Specjalizacja: psychogenealogia i praca z traumą pokoleniową.

Od kilkunastu lat pracuje stosując klasyczne i  ciche ustawienia rodzin metodą Berta Hellingera, ustawienia intencji prof. Franza Rupperta, oraz autorską metodą łączącą ustawienia z psychogenealogią „Uzdrowienie Rodu i Traumy Pokoleniowej®”.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Zarządzanie i Stosunki Międzynarodowe, ukończone studia podyplomowe Coaching w Biznesie, certyfikacja PCD Noble Manhattan Coaching akredytowanego przez International Institute of Coaching & Mentoring oraz ukończyłam kursy: Psychologia Coachingu na Uniwersytecie Warszawskim, Warsztaty Making the Difference: Rozumienie Dynamiki Grupowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończone warsztaty z obszarów takich jak: analiza transakcyjna, Gestalt, terapii psychosomatycznej.

Ukończona Szkoła Gerharda Walpera Taunus-Institute für Systemaufstellungen,  Akademia Psychologii Transpersonalnej Joaquima Marujo oraz kurs pracy z przekazem transgeneracyjnym „Inherited Family Trauma Training” Marka Wolynna, autora Książki „Nie zaczęło się od Ciebie”

Uczestniczka warsztatów Wolfganga Deusera, Guntera Schrickera, Heiko Hinricha, Franza Rupperta, Andrei Drohli.

Wykładowcy

Alfred Ramoda Austermann

Dyplomowany Terapeuta, Wieloletnie szkolenie z zakresu systemowej terapii rodzin u Berta Hellingera, Guntharda Webera, Kibed/Sparrer i innych. Ukończył szkolenia z zakresu Traumy w Instytucie w Munster, Bioenergetyki oraz psychologii biodynamicznej. Od 2004 roku, specjalista w leczeniu traum prenatalnych oraz traum poporodowych. Twórca metody Aqua-Release i Life-Dance Razem z żoną Bettiną Austermann napisał bestsellerową książkę „Dramat w łonie – utracony bliźniak” wydana w po raz pierwszy w 2013 roku w Berlinie.

Wykładowcy

Natalia Jaje

Ustawienia na figurkach/Praca z ciałem/Totalna Biologia
Certyfikowana terapeutka Ustawień Systemowych oraz Refleksologii z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie holistycznego podejścia do zdrowia i rozwoju osobistego. Ukończyła kurs terapii systemowej wg Berta Hellingera w Instytucie Family Affair Heiko Hinrichsa także kurs „Podstawy Psychologii Ogólnej i Stosowanej” na Wyższej Szkole Psychoterapii Gestalt

 Ukończyła  3 poziomy Recall Healing w International Institute of Valeology oraz Szkołę Terapeutów refleksologii. Od kilkunastu lat jest instruktorem Hatha Yogi oraz pracuje metodą Therapeutic Bodywork.

Aneta Samuel

Asystent
 
Naturoterapeutka, Life Balance, specjalistka w zakresie medycyny chińskiej i ziołolecznictwa.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną poprzez zakładkę kontakt.
Z chęcią udzielę odpowiedzi na Twoje pytania!